Menu

„Odkryj z nami Polskę i Niemcy” - ilustrowana mapa polsko-niemiecka

Jak zostać królem kapusty? Która świątynia kryje w sobie 3000 czaszek? Gdzie do jedzenia podają skowronki? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi można znaleźć na nowej interaktywnej mapie polsko-niemieckiej PNWM.

więcej

Nowa gra karciana PNWM na spotkania polsko-niemieckie

„Piłka w grze” to zestaw kart do zabawy, która pomoże młodzieży przełamać pierwsze lody w czasie programu wymiany młodzieży. Stół staje się stadionem, karty – murawą, a gracze – drużyną. Zespół, który wykaże się lepszym refleksem i większą znajomością słownictwa piłkarskiego w obu językach, ma szanse na wygraną.

więcej

Dodatkowy milion euro dla PNWM

Komisja budżetowa Bundestagu zatwierdziła podwyższenie wkładu rządowego Republiki Federalnej Niemiec do budżetu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży o milion euro. W konsekwencji wkład strony niemieckiej od 2017 roku wynosić będzie 6 milionów euro.

więcej

Nowa funkcja w OASE!

Składanie wniosku na stronie internetowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży stało się jeszcze łatwiejsze! Dzięki najnowszej aktualizacji OASE istnieje możliwość wspólnego wypełniania wniosku przez obu partnerów projektu.

więcej

"W tej zabawie jest metoda!" - nowe metody do pobrania!

Zaktualizowane wydanie publikacji cieszącej się ogromną popularnością wśród organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży zawiera jeszcze więcej praktycznych metod i wskazówek, które mogą być źródłem nowych inspiracji, podnoszących jakość wymian.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW