Menu

Zespół PNWM niedostępny

W dniach od 27 do 29 września 2017 roku zespół PNWM będzie nieobecny w obu biurach z powodu wspólnego zebrania pracowników. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

więcej

Zabawa, nauka i integracja w filmie „Piłka w grze”!

Czy można równocześnie dobrze się bawić, poznawać innych i uczyć się słówek? Dzięki grze towarzyskiej PNWM „Piłka w grze” to bardzo proste. Jak w nią grać i mieć przy tym wielką frajdę, pokazała polsko-niemiecka grupa młodzieży w najnowszym filmie PNWM.

więcej

‘Różnorodność’ – aktualny priorytet tematyczny PNWM na lata 2017-2019

Rozwijanie wśród młodzieży postawy otwartości oraz zrozumienia dla odmienności – to główne przesłanie nowego priorytetu tematycznego działalności programowej PNWM. Dostrzeganie i uznawanie różnorodności, poszanowanie odmiennych poglądów i postaw życiowych, otwartość i tolerancja to bowiem zagadnienia aktualne w debacie społecznej w Europie, a tym samym w międzynarodowej wymianie młodzieży.

więcej

Dodatkowy milion euro dla PNWM

Komisja budżetowa Bundestagu zatwierdziła podwyższenie wkładu rządowego Republiki Federalnej Niemiec do budżetu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży o milion euro. W konsekwencji wkład strony niemieckiej od 2017 roku wynosić będzie 6 milionów euro.

więcej

Nowa funkcja w OASE!

Składanie wniosku na stronie internetowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży stało się jeszcze łatwiejsze! Dzięki najnowszej aktualizacji OASE istnieje możliwość wspólnego wypełniania wniosku przez obu partnerów projektu.

więcej

"W tej zabawie jest metoda!" - nowe metody do pobrania!

Zaktualizowane wydanie publikacji cieszącej się ogromną popularnością wśród organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży zawiera jeszcze więcej praktycznych metod i wskazówek, które mogą być źródłem nowych inspiracji, podnoszących jakość wymian.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW