Menu

Pracownicy biur PNWM od środy do piątku częściowo nieosiągalni

Z powodu dorocznego spotkania obu biur PNWM pracownicy referatów wspierania, a także koordynacji i PR będą od 18 do 20 kwietnia 2018 roku nieobecni. Będziemy do Państwa dyspozycji ponownie od poniedziałku 23 kwietnia.

więcej

Zmiany w zarządzie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

1 kwietnia 2018 roku Ewa Nocoń została nową dyrektor zarządzającą Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM). W dwuosobowym zarządzie organizacji zasiadła jako polska dyrektor. Po upływie dwóch kadencji stanowisko to opuścił Paweł Moras. Dyrektorem ze strony niemieckiej pozostał Stephan Erb, który piastuje tę funkcję od 10 lat.

więcej

Nowa publikacja online: „Młodzież na Ukrainie: sytuacja młodzieży, aktualna polityka młodzieżowa na Ukrainie i polsko-niemiecko-ukraińska współpraca”

Niniejsza nowa i interaktywna publikacja online jest rezultatem zorganizowanego prze PNWM polsko-niemiecko-ukraińskiego Forum „Młodzież na Ukrainie” i traktuje o różnych aspektach pracy z młodzieżą na Ukrainie.

więcej

ALIBI – BINGO – CHAOS – gry i zabawy z animacji językowej od teraz w praktycznym segregatorze

Zbiór 38 gier i zabaw z zakresu animacji językowej, przeznaczony na potrzeby polsko-niemieckich spotkań młodzieży, w formie praktycznego segregatora można od teraz zamawiać online. Publikacja ta powstała na życzenie uczestników naszego corocznego cyklu warsztatów animacyjnych „Zip-Zap”.

więcej

Nowy magazyn INFO „Język i komunikacja”

Tegoroczne wydanie magazynu PNWM „INFO” poświęcone jest językowi i komunikacji. Czy warto poprawiać młodzież, gdy robi błędy na spotkaniu? Czemu służy animacja językowa? Czy są jakieś projekty językowe dla opiekunów? Odpowiedzi na te i inne pytania czytelnik znaleźć może na łamach aktualnego numeru czasopisma do pobrania.

więcej

Nowa funkcja w OASE!

Składanie wniosku na stronie internetowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży stało się jeszcze łatwiejsze! Dzięki najnowszej aktualizacji OASE istnieje możliwość wspólnego wypełniania wniosku przez obu partnerów projektu.

więcej

"W tej zabawie jest metoda!" - nowe metody do pobrania!

Zaktualizowane wydanie publikacji cieszącej się ogromną popularnością wśród organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży zawiera jeszcze więcej praktycznych metod i wskazówek, które mogą być źródłem nowych inspiracji, podnoszących jakość wymian.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW