Drukuj  Zamknij

Polsko-Niemiecka Nagroda Młodzieży – znamy finalistów konkursu!

Wyłoniliśmy finalistów konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży „Razem w Europie. Jeden cel”. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem – do PNWM wpłynęło łącznie 81 szkiców projektowych!

więcej

Konferencja Jednostek Centralnych PNWM w Krakowie

Od 16 do 18 października 2017 roku w Krakowie spotkało się około 60 przedstawicieli jednostek centralnych Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM). Było to coroczne spotkanie przedstawicieli instytucji partnerskich PNWM – urzędów, fundacji i organizacji młodzieżowych oraz o zbliżonym zakresie działalności, które z upoważnienia PNWM przyjmują i rozpatrują wnioski o dofinansowanie spotkań młodzieży oraz doradzają wnioskodawcom.

więcej

Nowa funkcja w OASE!

Składanie wniosku na stronie internetowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży stało się jeszcze łatwiejsze! Dzięki najnowszej aktualizacji OASE istnieje możliwość wspólnego wypełniania wniosku przez obu partnerów projektu.

więcej

"W tej zabawie jest metoda!" - nowe metody do pobrania!

Zaktualizowane wydanie publikacji cieszącej się ogromną popularnością wśród organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży zawiera jeszcze więcej praktycznych metod i wskazówek, które mogą być źródłem nowych inspiracji, podnoszących jakość wymian.

więcej


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży