Drukuj  Zamknij

Polsko-niemiecki portal Fundacji Roberta Boscha

Od 40 lat Fundacja Roberta Boscha wspiera polsko-niemiecką współpracę. Jak to się zaczęło i co się w tym czasie wydarzyło, można przeczytać i posłuchać na specjalnym portalu Polska – Niemcy.

Kultura, polityka i życie codzienne na osi czasu

Portal Polska-Niemcy za pomocą osi czasu prowadzi użytkownika przez wydarzenia z zakresu kultury, historii, polityki i życia codziennego obu krajów. O najważniejszych zdarzeniach informują krótkie teksty uzupełnione nagraniami audio i wideo z udziałem kluczowych postaci zaangażowanych we współpracę polsko-niemiecką.

Wspomnienia początków wymiany szkolnej

Strona zawiera między innymi wypowiedzi byłych stypendystów Fundacji Roberta Boscha, którzy byli i są zaangażowani w relacje polsko-niemieckie.

 

Na osi czasu znajdują się także informacje i wspomnienia z wymian szkolnych i młodzieżowych, które były organizowane dzięki wsparciu Fundacji zanim jeszcze powstała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.  

 

Gratulujemy Fundacji Roberta Boscha 40 lat owocnego zaangażowania w relacje polsko-niemieckie i dziękujemy za stworzenie fundamentów dla naszej działalności.

 

Więcej mogą Państwo przeczytać, wysłuchać i obejrzeć na portalu Niemcy – Polska na stronie Fundacji Roberta Boscha (w języku polskim i angielskim).


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży