Menu

Kurs dla tłumaczy polsko-niemieckich grup młodzieżowych

Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz viadrina sprachen gmbh zapraszają na kurs wprowadzający dla tłumaczy polsko-niemieckich grup młodzieżowych, który odbędzie się od 23 do 29 sierpnia 2017 roku we Frankfurcie nad Odrą.

więcej

Bez nas, pośredników językowych, ani rusz - trening komunikacji polsko-niemieckiej podczas spotkań młodzieży

Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (JuSeV) Fürstenwalde oraz Instytut Regionalny w Katowicach zapraszają na polsko-niemiecki trening tłumaczenia i komunikacji podczas polsko-niemieckich spotkań młodzieży, który odbędzie się od 18 do 22 sierpnia 2017 roku w Storkow niedaleko Berlina.

więcej

Polsko-niemiecki kurs tandemowy dla nauczycieli i multiplikatów wymiany młodzieży na Mazurach

Polsko-Niemiecki Ośrodek Kształcenia „Germanitas“ po raz czternasty organizuje letnie kursy językowe w systemie tandemowym dla polskich i niemieckich organizatorów wymiany. Na tegoroczny kurs zapraszamy w terminie od 22 lipca do 4 sierpnia 2017 roku do miejscowości Maradzki Chojniak (koło Sorkwit) w Puszczy Piskiej nad jeziorem Piłakno.

więcej

Wakacyjne tandemowe kursy niemieckiego i polskiego w Gdańsku w 2017 roku

Dom Pojednania i Spotkań w Gdańsku (DMK) oraz Akademie Klausenhof w Hamminkeln zapraszają do udziału w polsko-niemieckich kursach tandemowych języków niemieckiego i polskiego latem 2017 roku. Kursy odbędą się w terminach od 23 lipca do 5 sierpnia i od 6 do 19 sierpnia 2017 roku w Gdańsku.

więcej

Kursy niemieckiego z radiem Deutsche Welle

Dla chcących uczyć się języka niemieckiego radio Deutsche Welle stworzyło na swojej stronie internetowej ofertę „Nauka niemieckiego".

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW