Drukuj  Zamknij

Szkolenie dla prowadzących polsko-niemieckie i międzynarodowe spotkania młodzieży

Stowarzyszenie HochDrei oraz Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży Mikuszewo po raz kolejny oferują szkolenie dla osób prowadzących polsko-niemieckie i międzynarodowe spotkania młodzieży, które odbędzie się od 17 do 22 lutego 2018 roku w Poczdamie.

więcej

Polsko-niemieckie spotkanie sieci młodzież.kultura.wymiana 2018

Federalne Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (BKJ e.V.) zaprasza razem ze swoim partnerem kooperacyjnym, Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, przedstawicieli pozaszkolnych podmiotów edukacji kulturalnej i animacji kultury z Polski i Niemiec na polsko-niemieckie spotkanie partnerskie, które odbędzie się od 2 do 4 marca 2018 roku.

więcej

Z dwóch zrób trzy! Seminarium dla nauczycieli i pedagogów

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycieli oraz pedagogów z Polski, Niemiec i Ukrainy na seminarium "Z dwóch zrób trzy! Jak zorganizować trójstronną wymianę szkolną?", które odbędzie się w Krzyżowej od 16 do 20 marca 2018. Do udziału szczególnie zachęcamy istniejące już partnerstwa polsko-niemieckie, które podczas seminarium będą miały możliwość nawiązania współpracy ze szkołami z Ukrainy.

więcej

„Trio“ – polsko-niemiecko-francuska giełda kontaktów

Placówka Kształceniowa Blossin e. V., Sozial Zentrum Chemillé i Dom Św. Maksymiliana Kolbego w Gdańsku zapraszają wszystkie osoby zainteresowane polsko-niemiecko-francuską wymianą młodzieży, które poszukują organizacji partnerskich, do udziału w giełdzie kontaktów, która odbędzie się od 11 do 14 grudnia 2017 roku.

więcej


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży