Menu

„Fake news czy prawda” – Maultaschen i pierogi 2017

Tegoroczne międzynarodowe forum "Maultaschen i pierogi" dla praktyków wymiany młodzieży z Niemcami, Rosją i Czechami odbędzie się w dniach od 11 do 14 maja 2017 roku w Bad Liebenzell (Badenia-Wirtembergia) i będzie poświęcone tematowi "Fake news czy prawda", istotnemu z punktu widzenia międzynarodowej wymiany młodzieży.

więcej

Seminarium kontaktowe dla partnerstw szkolnych z Polski, Niemiec i Rosji

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Niemieckie Towarzystwo Zagraniczne i Fundacja Rosyjsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży wspólnie zapraszają nauczycieli z Polski, Niemiec i północno-zachodniej Rosji do wzięcia udziału w seminarium kontaktowym dla partnerstw szkolnych, które odbędzie się od 23 do 26 kwietnia 2017 roku w Chełmnie.

więcej

Dziecko spotyka Kind

PNWM oraz Saksońska Placówka ds. Wczesnej Nauki Języków Krajów Sąsiedzkich zapraszają pedagogów przedszkolnych do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconemu dotacji do spotkań dzieci z polskich i saksońskich przedszkoli. Spotkanie, w trakcie którego przewidziano także szkolenie z animacji językowej dla grup przedszkolnych, odbędzie się 31 marca 2017 roku w Görlitz.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW