Drukuj  Zamknij

„To be or not to be ... a European?” - trójnarodowy konkurs dla młodzieży Young Europeans Award! Zgłoszenia można przesyłać tylko do 1 marca 2018 roku!

Organizatorzy konkursu z Polski, Niemiec i Francji zapraszają młodych ludzi z krajów Trójkąta Weimarskiego do udziału w drugiej edycji Young Europeans Award pod hasłem „To be or not to be... a European?“. Celem tego konkursu jest rozwój zarówno dialogu i wymiany pomiędzy tymi trzema krajami, jak również kontaktów ze zmieniającym się co roku krajem-gościem. Gościem honorowym w edycji przypadającej na lata 2017-2018 jest Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

więcej

Seminarium kontaktowe dla partnerstw szkolnych z Polski, Niemiec i Rosji

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Niemieckie Towarzystwo Zagraniczne i Fundacja Rosyjsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży wspólnie zapraszają nauczycieli z Polski, Niemiec i północno-zachodniej Rosji do wzięcia udziału w seminarium kontaktowym dla partnerstw szkolnych, które odbędzie się od 15 do 18 kwietnia 2018 roku w Chełmnie.

więcej

Bal Debiutantów. Witamy w kolorowym świecie wymiany uczniów!

PNWM zaprasza na "Bal Debiutantów", który odbędzie się od 3 do 6 marca 2018 roku w Hirschluch (Niemcy). Podczas seminarium zostaną zaprezentowane podstawowe i najważniejsze kroki projektów polsko-niemieckiej wymiany szkolnej.

więcej


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży