Menu

Aplikacja rozmówek polsko-niemieckich w nowej odsłonie!

Mobilne rozmówki polsko-niemieckie to aplikacja, która pozwoli porozmawiać z każdym i wszędzie, bez względu na to, czy jest się na urlopie czy spotkaniu młodzieży. Znajduje się w niej bogate słownictwo oraz zwroty i wyrażenia niezbędne w codziennych sytuacjach - wszystko, co może się kiedykolwiek przydać w Niemczech i to bez względu na to, na jakim poziomie zna się niemiecki. Aplikacja jest mobilną wersją drukowanych rozmówek PNWM „Spróbuj po niemiecku” i „Versuch’s auf Polnisch”.

Iphone przemówi

Najnowsza wersja naszej aplikacji, teraz dodatkowo dostępna także na iPhone, została wzbogacona o pliki dźwiękowe, które ułatwiają przyswojenie poprawnej wymowy. Unowocześniony oraz graficznie dostosowany interfejs sprawia, że nauka języka to czysta przyjemność. W załączniku w prawej kolumnie znajduje się prezentacja naszej apki.

Przydatna i łatwo dostępna

Mobilne rozmówki polsko-niemieckie można pobrać bezpłatnie na systemy Android i iOS z internetowych sklepów z aplikacjami Google Play i AppStore lub skanując załączony w prawej kolumnie QR-Code. 
 
Zachęcamy do korzystania z nowej aplikacji mobilnej PNWM podczas realizowanych projektów wymiany z młodzieżą, dla której świat nowych technologii i mobilnych urządzeń jest źródłem wiedzy i medium do nauki! Aplikacja PNWM oprócz słownictwa i zwrotów zawiera również ciekawostki na temat kraju sąsiada.

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW