Menu

„Co powiedziała? Możesz przetłumaczyć?” – podręcznik dla pośredników i pośredniczek językowych

Czy pracowałeś/-aś już kiedyś jako pośrednik/-czka językowy/-a? Chciał(a)byś dalej działać w tym obszarze? A może po prostu interesujesz się tą działalnością? Jeśli tak, to nowy podręcznik PNWM „Co powiedziała? Możesz przetłumaczyć?” jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Dostępny jako PDF i w tradycyjnej formie papierowej.

Nieważne, czy jesteś początkujący/-a, czy pośredniczysz językowo od wielu lat: niniejsza publikacja przybliży Ci realia pośrednictwa językowego i pozwoli odkryć, że to o wiele więcej niż tylko tłumaczenie.

O czym jest podręcznik?

Podręcznik „Co powiedziała? Możesz przetłumaczyć?” prezentuje zadania i wyzwania pośredników/-czek językowych, z którymi przychodzi im się zmierzyć podczas spotkań młodzieży. Ponadto znajdziesz w niej praktyczne wskazówki, linki, przykłady i ćwiczenia, które pomogą Ci uniknąć trudności i nieporozumień podczas pośrednictwa językowego, a tym samym szybciej zintegrować grupę.

Publikacja koncentruje się na zagadnieniu komunikacji podczas polsko-niemieckich spotkań młodzieży, dzięki czemu przeznaczona jest nie tylko dla pośredników i pośredniczek językowych, ale również dla wszystkich osób zaangażowanych w polsko-niemiecką wymianę młodzieży.

 

Zamów już teraz „Co powiedziała? Możesz przetłumaczyć?” online lub pobierz bezpośrednio jako PDF.

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW