Menu

Nowość: Checklista „Różnorodność w spotkaniach młodzieży”

O czym należy pamiętać, organizując międzynarodowe spotkanie młodzieży? Jak realizować kolejne etapy projektu, uwzględniając wszystkie aspekty różnorodności? I jak przez drobne zmiany organizacyjne, dobór metod i planowanie programu podnieść jakość swojego projektu i skierować go do szerszej grupy odbiorców? Checklista Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży „Różnorodność w spotkaniach młodzieży” pomoże rozwiać wiele wątpliwości i krok po kroku wskaże istotne punkty, na które należy zwrócić uwagę przy planowaniu i realizacji projektów.

Drogowskaz na drodze do różnorodności

Checklista została stworzona z myślą o wszystkich organizatorach i organizatorkach projektów młodzieży. Aspekty zawarte w niej mogą być drogowskazem i wsparciem w procesie tworzenia projektów różnorodnych tematycznie, w których bierze udział młodzież o różnych zainteresowaniach, ze wszystkich środowisk.

Od planowania, organizacji po opracowanie programu i wybór metod checklista w prosty sposób zwraca uwagę i przypomina o tych aspektach, które często umykają uwadze w ferworze przygotowań do projektu. PNWM zachęca do korzystania z niej każdorazowo, planując spotkanie młodzieży.

Do pobrania i w wersji papierowej

Checklista dostępna jest jako PDF do pobrania oraz w formie drukowanej

 

PNWM życzy powodzenia w realizacji różnorodnych pomysłów i projektów i jak najwięcej odpowiedzi ‘TAK’ w checkliście!

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW