Drukuj  Zamknij

II polsko-niemiecka giełda partnerska dla multiplikatorów pozaszkolnej edukacji kulturalnej

Federalne Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (BKJ e.V.) oraz Dom Spotkań Jugendbegegnungsstätte am Tower Heiner Janik Haus zapraszają na drugą polsko-niemiecką giełde partnerską, która odbędzie się od 16 do 19 listopada 2017 roku. Zaproszenie skierowane jest do podmiotów pozaszkolnej edukacji kulturalnej z Polski i Niemiec, które w przyszłości planują polsko-niemiecką wymianę dzieci i młodzieży lub programy dla multiplikatorów i poszukują jeszcze organizacji partnerskiej.

Program

Program spotkania ma na celu intensywne poznanie na płaszczyznie osobistej, metodycznej i organizacyjnej potencjalnych organizacji partnerskich oraz umożliwia wspólne planowanie projektów. Organizacje, które pragną zainicjować polsko-niemiecką wymianę dzieci i młodzieży będą miały okazję zapoznać się z zasadami wspierania projektów. Zespół Domu Spotkań Oberschleißheim dodatkowo poprowadzi warsztaty praktyczne, przedstawiające metody z zakresu sztuk plastycznych, idealnie nadające się do wykorzystania podczas międzynarodowych spotkań młodzieży.

Grupa docelowa 

Giełda partnerska jest skierowana do multiplikatorów, zajmujących się pozaszkolną wymianą młodzieży, którzy po raz pierwszy organizują wymianę i którzy poszukują organizacji partnerskiej po niemieckiej stronie.

Termin

od 16 do 19 listopada 2017 roku

Miejsce spotkania

Jugendbegegnungsstätte am Tower Heiner Janik Haus 
Ferdinand-Schulz-Allee 1 
85764 Oberschleißheim

Koszt

Opłata uczestnictwa w wysokości 40,00 euro obejmuje zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie i materiały seminaryjne.

Zgłoszenia

Termin składania zgłoszeń mija 29 września 2017 roku. 

Kontakt

 

Karolina Wiśniewska

 

e-mail: wisniewska@bkj.de

 

tel.: +49 21 9179 43 82

 

 

Halina Pasitschnyk

 

e-mail: pasitschnyk@bkj.de


tel.: +49 21 9179 44 14


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży