Drukuj  Zamknij

Polsko-niemieckie spotkanie sieci młodzież.kultura.wymiana 2018

Federalne Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (BKJ e.V.) razem ze swoim partnerem kooperacyjnym, Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, zaprasza przedstawicieli pozaszkolnych podmiotów edukacji kulturalnej i animacji kultury z Polski i Niemiec na polsko-niemieckie spotkanie partnerskie, które odbędzie się od 2 do 4 marca 2018 roku

Program

Tematem przewodniczącym jest pytanie "Czego możemy się nauczyć od siebie?". Spotkanie partnerskie służy przede wszystkim jako forum do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów dla doświadczonych i nowych wnioskodawców. Spotkanie służy też przygotowaniu, planowaniu i polepszeniu wspólnych projektów.

Uczestnicy dowiedzą się o nowościach z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM), jak składać i rozliczać wnioski oraz będą mogli zasięgać porad od zespołu BKJ i PNWM. 

Grupa docelowa

Zaproszenie jest kierowane do wszystkich pozaszkolnych multiplikatorów wymiany polsko-niemieckiej z Polski i Niemiec, którzy w 2018 roku planują spotkanie dla multiplikatorów lub wymianę młodzieży.

Spotkanie jest kierowane do już istniejących polsko-niemieckich partnerstw jak i nowych zainteresowanych polsko-niemiecką wymianą.

Termin

od 2 do 4 marca 2018 roku 

Miejsce spotkania

Hotel Festival (Oleska 86, 45-222 Opole) 

Koszt

Opłata uczestnika w wysokości 50,00 euro (pokój dwuosobowym ) lub 80,00 euro (pokój jednoosobowy) obejmuje koszty zakwaterowania, pełne wyżywienie i materiały seminaryjne. 

Zgłoszenia

Termin przesyłania zgłoszeń mija 20 grudnia 2017 roku. 

 

 

Kontakt

 

Karolina Wiśniewska

 

tel.: +49 21 9179 43 82

 

e-mail: wisniewska@bkj.de

 

 

 

Halina Pasitschnyk

 

tel.: +49 21 9179 44 14

 

e-mail: pasitschnyk@bkj.de

 

 


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży