Drukuj  Zamknij

Warsztaty dla zaawansowanych "Animacja językowa na międzynarodowych spotkaniach młodzieży"

Meetingpoint Music Messiaen e.V. zaprasza na trzydniowe warsztaty "Animacja językowa na międzynarodowych spotkaniach młodzieży", które odbędą się od 20 do 22 kwietnia 2018 roku w Görlitz. Semiarium kierowane jest do nauczycieli, animatorów oraz organizatorów dwu- lub trójstronnych spotkań dzieci i młodzieży.

Temat seminarium

Czy mają już Państwo doświadczenia z animacją językową, ale nie są jeszcze pewni, jak ją sprawnie zastosować podczas polsko-niemieckiego lub polsko-rosyjskiego spotkania młodzieży? Serdecznie zapraszamy do udziału w trzydniowych warsztatach dla zaawansowanych, które stworzą możliwość przećwiczenia metod i poeksperymentowania z animacją językową.

 

Warsztaty poprowadzą Juliane Tutein, trenerka animacji językowej w Fundacji Niemiecko-Rosyjska Wymiana Młodzieży, oraz Christoph Schneider, trener animacji językowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Oboje mają szerokie doświadczenie w zakresie animacji językowej od strony teoretycznej, jak i praktycznej - stosują ją na co dzień podczas niemiecko-rosyjskich i polsko-niemieckich spotkań młodzieży.

Grupa docelowa

Semiarium kierowane jest przede wszytkim do nauczycieli, animatorów oraz organizatorów dwu- bądź trójstronnych spotkań dzieci i młodzieży. Warsztaty będą przeprowadzone dwujęzycznie, a więc znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.

Informacje organizacyjne

Warsztaty odbędą się od 20 do 22 kwietnia 2018 roku w Görlitz (Jugendherberge "Altstadt" Görlitz). Wyżywienie, nocleg oraz potrzebne materiały zostaną zapewnione przez organizatorów. Opłata za udział wynosi 140,00 złotych.

Na seminrium można zapisać się korzystając z formularza on-line.

Więcej informacji o warsztatach oraz program znajdują się w prawej kolumnie. Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.


© Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży