Menu

Niemożliwe? Możliwe! - polsko-niemieckie spotkanie zimowe dla dzieci

Stowarzyszenie HochDrei we współpracy z Fundacją BEZLIK (Mikuszewo) serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 9 do 12 lat na polsko-niemieckie spotkanie zimowe, które odbędzie się od 2 do 9 lutego 2019 roku w Poczdamie

Temat

Kreatywnie i aktywnie! W te ferie zimowe dzieci z Polski i Niemiec będą mogły odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywnych sił. Dzięki zajmującym grom i kreatywnym zajęciom uczestniczące w spotkaniu dzieci wyostrzą swoje zmysły i wyruszą w podróż do świata nieograniczonych form, kolorów, zapachów, smaków i możliwości. Wspólnie w międzynarodowych grupach będą badać, konstruować, gotować, tworzyć muzykę i tańczyć. Dzieci będą mogły wnieść w projekt również swoje własne pomysły oraz odkryć sposoby kreatywnego porozumiewania się ze sobą nawet wówczas, gdy brakuje jednego wspólnego języka ojczystego.

Grupa docelowa

Dzieci z Polski i Niemiec między 9 a 12 rokiem życia.

Sprawy Organizacyjne

Spotkanie odbędzie się w ośrodku kształceniowym dla dzieci i młodzieży Hochlland w Poczdamie. Koszt uczestnictwa wynosi 450 złotych. Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, koszty programu, opiekę̨ pedagogiczną oraz bilety na komunikację miejską w Berlinie i Poczdamie. W szczególnych wypadkach możliwa jest zniżka. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Dalsze Informacje oraz zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: bildung@hochdrei.org najpóźniej do 29 stycznia 2019 roku.

Dalsze informacje można znaleźć w kolumnie po prawej stronie lub na stronie internetowej organizatora

 

Projekt realizowany jest przy wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

 

 

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW

Kontakt

 

Anku Religa

HochDrei e.V.

 

tel.: +49 331 5813236

 

e-mail: bildung@hochdrei.org