Menu

Kampania #StolenMemory jako polsko-niemiecki projekt edukacyjny – seminarium dla organizatorów wspólnych projektów w miejscach pamięci terroru hitlerowskiego

PNWM i Arolsen Archives zapraszają do wspólnego podążania nowymi ścieżkami w pracy nad pamięcią i upamiętnianiem oraz wzięcia udziału w seminarium wprowadzającym „Kampania #StolenMemory jako polsko-niemiecki projekt edukacyjny” organizowanym we współpracy z Międzynarodowym Domem Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu, które odbędzie się od 30 stycznia do 3 lutego 2020 w Oświęcimiu.

więcej

Eksperyment Wymiana – polsko-niemiecka giełda kontaktów dla szkół i organizacji w dziedzinie STE(A)M

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) we współpracy z Klubem Młodego Odkrywcy (KMO), programem koordynowanym przez Centrum Nauki Kopernik, zapraszają edukatorów z Polski i Niemiec do udziału w seminarium kontaktowym, które odbędzie się od 28 do 31 maja 2020 roku w Warszawie. Spotkanie posłuży nawiązaniu kontaktów i współpracy oraz poznaniu metod realizacji projektów STEAM w wymiarze międzynarodowym.

więcej

Seminarium kontaktowe dla nauczycieli z Polski, Niemiec i Rosji

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży wspólnie z Fundacją Niemiecko-Rosyjska Wymiana Młodzieży oraz Niemieckim Towarzystwem Zagranicznym zapraszają nauczycieli z Polski, Niemiec i północno-zachodniej Rosji do wzięcia udziału w seminarium kontaktowym dla partnerstw szkolnych, które odbędzie się od 29 marca do 1 kwietnia 2020 roku w Kaliningradzie (Rosja).

więcej

Warsztaty szkoleniowe „Partycypacja młodzieży w projektach wymiany polsko-niemieckiej”

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) serdecznie zaprasza edukatorów, pedagogów oraz nauczycielki posiadających doświadczenie w organizacji międzynarodowej wymiany młodzieży, do wzięcia udziału w szkoleniu „Partycypacja młodzieży w projektach wymiany polsko-niemieckiej”, które odbędzie się od 11 do 14 grudnia 2019 roku w Berlinie.

więcej

Seminarium „parDIGIpate“

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) serdecznie zaprasza edukatorów i edukatorki, pedagogów i pedagożki oraz nauczycieli i nauczycielki zaangażowanych/e w polsko-niemiecką wymianę młodzieży do udziału w seminarium „parDIGIpate”, które odbędzie się od 5 do 7 grudnia 2019 roku w Berlinie

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW