Menu

Manufaktura animacji językowej – seminarium dla organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza do udziału w „Manufakturze animacji językowej”, która odbędzie się od 19 do 22 września 2019 roku w Otrębusach pod Warszawą. „Manufaktura” to przestrzeń do wzajemnego inspirowania się, eksperymentowania i pogłębionej refleksji nt. animacji językowej na spotkaniach młodzieży.

więcej

Forum historyczne PNWM „Zachować pamięć”

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza nauczycieli, pedagogów i edukatorów – organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży – do udziału w Forum historycznym PNWM „Zachować pamięć”, które odbędzie się od 9 do 10 września 2019 roku w Gdańsku. Forum ma być przestrzenią wzajemnej inspiracji, nawiązania kontaktów i poznania oferty różnych placówek muzealnych i edukacyjnych.

więcej

TRIYOU – polsko-niemiecko-ukraińskie forum dla organizatorów międzynarodowej wymiany młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza osoby pracujące z młodymi ludźmi w Polsce, Niemczech oraz Ukrainie do udziału w forum TRIYOU, które odbędzie się od 11 do 15 września 2019 roku w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie.

więcej

Tandemowy kurs językowy

GFPS zaprasza do udziału w szkole letniej języka niemieckiego (kurs tandemowy) od 12 do 26 sierpnia 2019 roku w Peenemünde. Kurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat, posiadających podstawową znajomość języka niemieckiego i pragnących ją pogłębić.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW