Menu

Godność ludzka jest (nie)naruszalna – seminarium metodyczne

Miejsce Pamięci Bergen-Belsen oraz Miejsce Pamięci „Eutanazja“-Lüneburg we współpracy z PNWM zapraszają od 30 września do 4 października 2020 roku do Lüneburga oraz Lohheide (Niemcy/Dolna Saksonia) na seminarium metodyczne dla nauczycieli realizujących polsko-niemieckie projekty wymiany.

więcej

„Bez korzeni nie ma skrzydeł, również w międzynarodowej wymianie młodzieży” – seminarium specjalistyczne dla organizatorów międzynarodowej wymiany młodzieży

„Dialog Anna Malinowski” zaprasza od 10 do 13 lipca 2020 roku do Karpacza na seminarium specjalistyczne dla organizatorów międzynarodowej wymiany młodzieży „Bez korzeni nie ma skrzydeł, również w międzynarodowej wymianie młodzieży”.

więcej

Kurs dla tłumaczy polsko-niemieckich grup młodzieżowych 2020

Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz viadrina sprachen gmbh organizują od 25 do 31 lipca 2020 roku we Frankfurcie nad Odrą kurs wprowadzający dla tłumaczy polsko-niemieckich grup młodzieżowych.

więcej

Wakacyjne tandemowe kursy języka niemieckiego i polskiego 2020

Dom Pojednania i Spotkań (DMK) w Gdańsku oraz Akademie Klausenhof w Hamminkeln zapraszają do udziału w polsko-niemieckich kursach tandemowych języków niemieckiego i polskiego. Kursy odbędą się w Gdańsku od 19 lipca do 1 sierpnia oraz od 2 do 15 sierpnia 2020 roku.

więcej

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW