Menu

Cooperative diversity – seminarium dla aktywnych trenerek i trenerów różnorodności

PNWM we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bölla w Warszawie zaprasza aktywne trenerki i trenerów różnorodności na spotkanie od 29 listopada do 2 grudnia 2018 roku w Otrębusach koło Warszawy.

 

Seminarium będzie przestrzenią wymiany wiedzy, umiejętności i doświadczeń. Na przełomie jesieni i zimy,  w ciepłym i przytulnym miejscu, pełnym twórczego klimatu i sprzyjającym poznawaniu się oraz wymianie doświadczeń, osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość porozmawiania o pracy edukacyjnej oraz rozwinięcia swojego warsztatu trenerskiego.

Interaktywnie

W interaktywnej formie każda osoba będzie mogła zaprezentować siebie i swoje działania oraz uczyć się od innych poprzez:

  • zaprezentowanie metod, którymi pracuje oraz książek, którymi się inspiruje,
  • poznanie nowych osób,
  • krytyczną analizę tego, co robi i w jaki sposób,
  • nową wiedzę i inspiracje.

 

Seminarium to cztery dni dzielenia się swoimi doświadczeniami, refleksjami i wiedzą oraz czerpania z mądrości i doświadczenia innych uczestniczących osób i ekspertów/ek. 

 

Poszczególne punkty programu będą prowadzone przez chętne osoby uczestniczące oraz ekspertów/ki. Ostateczny zakres merytoryczny zostanie ustalony na podstawie zgłoszeń udziału w seminarium. 

Na kogo czekamy? 

Czekamy na zgłoszenia aktywnych trenerów/ek pracujących w obszarze edukacji na rzecz różnorodności, edukacji antydyskryminacyjnej i edukacji międzykulturowej. 

Zgłoszenia

Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza elektronicznego do 12 października 2018 roku.

Termin i miejsce

Seminarium odbędzie się od 29 listopada do 2 grudnia 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Mazowsze (ul. Świerkowa 2, 05–805 Otrębusy k. Warszawy)

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się w ulotce w prawej kolumnie.

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW

Kontakt

 

Magdalena Zatylna

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

(biuro w Poczdamie)

 

tel.: +49 331 28479-40

 

e-mail: roznorodnosc@pnwm.org