Menu

XVIII Polsko-Niemieckie Forum Wymiany Młodzieży: „Kreatywnie i konkretnie – kształcenie zawodowe z nowymi perspektywami polsko-niemieckimi i europejskimi“

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży (PNWM), Brandenburskie Ministerstwo Edukacji, Młodzieży i Sportu oraz Stowarzyszenie Centrum Spotkań i Edukacji Zamek Trebnitz zapraszają do udziału w XVIII Polsko-Niemieckim Forum Wymiany Młodzieży, które odbędzie się od 22 do 24 maja 2019 roku w Centrum Edukacji i Spotkań Zamek Trebnitz.

Forum Wymiany Młodzieży ma na celu wymianę doświadczeń i informacji między polskimi i niemieckimi partnerami oraz rozwijanie projektów kooperacyjnych w obszarze edukacji zawodowej.

Treść

Polsko-niemieckie Forum Wymiany Młodzieży ma swoje stałe miejsce w transgranicznej przestrzeni edukacyjnej i gospodarczej, a także jest ważnym impulsem i pomysłodawcą dla wymiany młodzieży. PNWM przedstawi projekt "Razem osiągniemy więcej. Teraz zawodowo!"

Sprawy organizacyjne

Szczegółowe informacje oraz pliki do pobrania (np. program i formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie Zamku Trebnitz.typo3/#_msocom_1

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW