PNWM poszukuje pracownika administracji w referacie administracji i finansów

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) poszukuje kandydata do pracy na zastępstwo (2,5 roku) na pełen etat w warszawskim biurze organizacji od 1 października 2019 roku na stanowisko pracownika administracji w referacie administracji i finansów.

Zakres obowiązków będzie obejmować:

  • ogólne czynności administracyjne,
  • prowadzenie kasy gotówkowej,
  • obsługę centrali telefonicznej
  • zapewnienie przestrzegania w organizacji przepisów o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kasy, mile widziane doświadczenie w księgowości,
  • doświadczenie w pracy w administracji,
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętności pracy zespołowej, zdolności organizacyjne, a także systematyczność i skrupulatność,
  • mile widziana wiedza z zakresu ochrony danych osobowych.

Oferujemy:

  • rozwój kompetencji w zakresie ochrony danych osobowych,
  • pracę w zaangażowanym polsko-niemieckim zespole,
  • wynagrodzenie w oparciu o tabelę wynagrodzeń PNWM.

Aplikacje (CV, list motywacyjny) można przesyłać na adres mailowy aplikacja[at]pnwm.org do 19 sierpnia 2019 roku.

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW

Kontakt

Katarzyna Paluszkiewicz-Soloch

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

(biuro w Warszawie)

tel.: +48 22 518 89 20

e-mail: katarzyna.paluszkiewicz-soloch[at]pnwm.org