PNWM poszukuje pracownika do działu PR

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) poszukuje pracownika do działu PR (20 godzin tygodniowo - 1/2 etatu). Dokumenty aplikacyjne można przesyłać do 12 maja 2019 roku.

Dział PR jest odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną organizacji, prowadzenie kampanii informacyjnych, organizację wydarzeń specjalnych oraz przygotowanie sprawozdania rocznego
i innych publikacji korporacyjnych.

Zakres obowiązków

  • media relations, obsługa mediów społecznościowych,
  • planowanie i realizacja kampanii PR oraz wydarzeń promocyjnych,
  • przygotowanie i realizacja materiałów promocyjnych,
  • copywriting, redakcja i korekta tekstów,
  • obsługa bazy danych.

Wymagania

  • doświadczenie w komunikacji marketingowej i public relations,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • lekkie pióro, dbałość o poprawność językową i styl,
  • kompetencje międzykulturowe, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i innowacyjność w podejściu do wykonywania zadań,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość,
  • język polski na poziomie języka ojczystego,
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, programy graficzne, programy do obróbki obrazów),
  • ukończone studia wyższe,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • pracę w zaangażowanym polsko-niemieckim zespole,
  • wynagrodzenie w oparciu o tabelę wynagrodzeń PNWM,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Rozpoczęcie pracy powinno nastąpić 1 lipca 2019 roku. Umowa o pracę zostanie początkowo zawarta na 2 lata.

Aplikacje w formie elektronicznej prosimy przesyłać do 12 maja 2019 roku za pomocą formularza online

Drukuj stronę

KALENDARZ PROJEKTÓW

Kontakt

Katarzyna Paluszkiewicz-Soloch

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

(biuro w Warszawie)

tel.: +48 22 518 89 20

e-mail: katarzyna.paluszkiewicz-soloch[at]pnwm.org