Menu
15.00 PLN

Piłka w grze

Karty do gry
PNWM
Język publikacji: dwujęzyczna

Oto mecz piłkarski Polska - Niemcy o małym formacie, lecz dużej randze! Stół staje się stadionem, karty - murawą, a gracze - drużyną. Zespół, który wykaże się lepszym refleksem i większą znajomością słownictwa piłkarskiego w obu językach, ma duże szanse na wygraną. Prawdziwa gratka nie tylko dla młodzieży na spotkaniach polsko-niemieckich!

"Piłka w grze" pomoże młodzieży przełamać pierwsze lody i zapewni atmosferę świetnej zabawy w czasie każdego programu wymiany. Z wykorzystaniem kilku egzemplarzy gry (dwa do czterech) możliwe jest przeprowadzenie międzynarodowego turnieju piłki nożnej z udziałem nawet do 64 uczestników.

Instrukcja gry zawiera propozycje zabaw językowych, które posłużą jako rozgrzewka przed meczem lub pozwolą podsumować rozgrywki w polsko-niemieckiej grupie. 

Jak w nią grać i mieć przy tym wielką frajdę, pokazała polsko-niemiecka grupa młodzieży w filmie PNWM. Dodatkowy film „Zabawy językowe” pokazuje inne metody wykorzystania „Piłki w grze” do animacji językowej na spotkaniach młodzieży.

Tutaj mogą Państwo pobrać plakat z hasłami zastosowanymi w grze.

Wróć

KALENDARZ PROJEKTÓW